PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 262 975
ocen
7,6 10 1 262975
8,5 27
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

Polskie wydanie Bluray

ocenił(a) film na 10

To wstyd, że do dnia dzisiejszego nikt nie wydał tego filmu na Bluray w Polsce :-(

ocenił(a) film na 9
Denis

Między dvd ,a tym blu ray to różnicy nie ma. Syf i crap. Kino świat beznadziejnie to wydał. Istna tragedia. Szkoda, że ludzie to z natury lenie i troglodyci. Samo istnienie tego tematu to potwierdza. Nie chciałeś wklepać w google. Filmy od dawna można oglądać na kompie z napisami czy lektorem posiadając płytę oryginalną, lub zakupić Oppo 203/205 wczytujesz napisy z pendrive. Stać was na filmy po 300 zł, a nie macie na odtwarzacz za 3500? Tego typu filmy chodzą na amazon po 4-5 funta

Denis

Jestem w posiadaniu wersji bluray wydanym przez kino świat i mam ją do sprzedania wraz z całą kolekcją płyt bluray i odtwarzaczem bluray jakby ktoś chciał.

Buggio2

Jaka cena za Terminatora 2 ?

Mr_Marioo

Mój mail hiacenty3 małpa gmail kropka com

ocenił(a) film na 10
Buggio2

Dupy nie urywa ale jest.
http://www.sklepy24.pl/sklep/e-bluray_com_pl/produkt/terminator-2-dzien-sadu-blu -ray/4158

ocenił(a) film na 10
Denis

Dlaczego akurat tej części nigdzie nie ma? XD 1, 3 i 4 można dostać bez problemu a z tym są problemy. Pisałem maile do Kino Świat ale nawet nie raczą odpisać

Denis

Nadal cisza. Nigdzie tego nie ma.

Na OLX ktoś wystawił za 500 zł.... Pffffff

No nic. Trzeba kupić wersję eng za 40 zł a wersję PL po prostu ściągnąć i wypalić na płycie.

Denis

Polecam Terminator 2: Judgement Day Remastered Extended Edition 2h : 35 m : 55 s
najlepsza wersja i sklecona przez fanów wszystkie wycięte sceny są w niej

ocenił(a) film na 10
Denis

Kupię go na Blu-ray chętnie w polskiej wersji!

ocenił(a) film na 10
Denis

No to sie kolego doczekałeś. Właśnie dzisiaj, 05.07.2021r. premierę ma Polskie wydanie Blu-ray oraz 4K UHD :D

Wujek91

Gdzie można kupić?. Jakoś nigdzie nie ma.

ocenił(a) film na 10
obleh

Na stronie dvdmax.pl ewentualnie w ich sklepie na allegro. Blu-ray to koszt ok 60zł natomiast 4K UHD to koszt tylko 100zł. Wydania zagraniczne zaczynają się u nas od 160zł. Ja zamówiłem na allegro w poniedziałek (dzień premiery) i już dzisiaj (tj środa) kurier ma być. Nowy wydawca planuje w Polsce wydać r9wniez inne klasyki w formacie 4K UHD takie jak np Rambo oraz Ucieczka z Nowego Jorku.

Wujek91

Wow!

Denis

jest na blu-ray zarowno 4k, 3d, dodatkowo wersje ze slaskim lektorem i slaskim dubbingiem do wyboru do koloru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones