PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 262 867
ocen
7,6 10 1 262867
8,5 26
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

Polskie wydanie Bluray

ocenił(a) film na 10

To wstyd, że do dnia dzisiejszego nikt nie wydał tego filmu na Bluray w Polsce :-(

ocenił(a) film na 10
Denis

Też mnie to dziwi, być może się doczekamy.

ocenił(a) film na 10
Denis

To dziwne, bo w sieci jest wersja Blu-Ray z polskimi napisami i lektorem.

ocenił(a) film na 10
_Kamil_

I tu masz rację. Pogrzebałem trochę w sieci i KinoŚwiat wypuścił BluRay z tym filmem w 2012r. Od tamtej pory nie było już reedycji i tego filmu nie można dostać nigdzie w legalny sposób (chyba że torrenty, ale ja chcę go mieć na półce ! :-) )
Piszę dzisiaj maila do KinoŚwiat , a co? :-)

ocenił(a) film na 10
Denis

A kiedyś widziałem nawet na allegro oryginała w Blu-Ray'u i polskiej wersji.

Denis

Nagraj sobie na płytę i będziesz miał na półce. Okładkę tez możesz wydrukować ;)

ocenił(a) film na 10
Denis

Również jestem zainteresowany zakupem T2 na błękitnym nośniku, w związku z tym mam pytanie czy coś wiadomo o ponownym wznowieniu przez Kino Świat tego filmu ?

Void

https://www.amazon.co.uk/Terminator-Judgment-Day-Skynet-Blu-ray/dp/B0028U0CFS

ocenił(a) film na 10
Rysiek79

Tylko nie jest to wersja z polskimi napisami, no chyba że ja coś przeoczyłem...

ocenił(a) film na 8
Void

Na Amazom Prime można odpalić z napisami pl.

ocenił(a) film na 8
Denis

Na półce to najlepiej VHSa :) Pamiętam, jak katowałem go za dzieciaka, aż się kaseta zjechała. Ale to wtedy robiło wrażenie! Obejrzałem prawie dwadzieścia lat później – nadal robi wrażenie, oczywiście już inne niż za bąbla.

ocenił(a) film na 10
LukaszJarosz25

ja kupiłem wreszcie wersję UHD HDR w Apple Store i po remasteringu ten film wygląda jeszcze lepiej

ocenił(a) film na 10
Denis

Prawdę mówiąc w sieci krążą wydania Blu-Ray w wersji Steelbook polecam zobaczyć!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Denis

Obczaj - http://allegro.pl/terminator-2-dzien-sadu-pl-unikat-i5186562956.html (DTS-HD 5.1 polski lektor)

ocenił(a) film na 10
_Kamil_

_Kamil_ sprawdź za ile chcą to puścić. O tym właśnie mówię, nie ma obecnie tego filmu w sklepach, więc na allegro cena jest z kosmosu. 269 zł za używany bluray. Serio?

ocenił(a) film na 10
Denis

Ba. ''płyta lustro'' jak to gościu ujął, więc nie ma dużej różnicy między tym, a nowym... no chyba, że lubisz zdejmować folię =) Osobiście też kolekcjonuję takie perełki, więc sam się ostro zastanawiam, czy nie łyknąć tego Blu-Ray'a z Allegro mimo wysokiej ceny.

ocenił(a) film na 10
_Kamil_

ja poczekam aż się dystrybutor obudzi i wyda kolejną partię płyt

ocenił(a) film na 9
Denis

Czekałem 3 lata i się nie doczekałem niestety, pozostało tylko kupowanie po cenach z allegro.

Denis

Piszę do ciebie z 2020 - T2 z PL napisami / audio nadal brak w sklepach... :/ PS Ceny na allegro nadal kosmiczne...

Denis

https://www.amazon.co.uk/Terminator-Judgment-Day-Skynet-Blu-ray/dp/B0028U0CFS

ocenił(a) film na 8
Denis

Chodzą na allegro co jakiś czas właśnie po cenie ponad 200 zł... idiotyzm i tyle, ale takie ceny wywindowało kilku czubków, bo pare miesięcy temu było kilka licytacji i dziwnym trafem większość dała ponad 200 zł, i teraz każdy kto wystawia myśli że film jest tyle wart, a jeszcze głupsi kupują w tej cenie.
Teraz będzie premiera Genisys wiec pewnie pojawią się jakieś 5 paki i wydania na nowo. Więc ja czekam :)

ocenił(a) film na 10
P_r_e_d_a_t_o_r

ja też cierpliwie czekam . Tak jak piszesz przydałby się jakiś pack z wszystkimi częściami

ocenił(a) film na 10
Denis

1,2 to klasyki. Bunt maszyn też jest dobry. Reszta to kaszana moim zdaniem. Szkoda kasy.

ocenił(a) film na 9
P_r_e_d_a_t_o_r

Kupiłem osobiście za 234 zł z przesyłką. Nie dziw się, że takie są ceny z/w na fakt iż jest to po prostu towar deficytowy, a w takich przypadkach prawa rynku są nieubłagalne. Poza tym w tej sytuacji, jeśli jesteś kolekcjonerem to sam wiesz co trzeba zrobić :).

ocenił(a) film na 8
freddy_pl

Wiem ;) Ale są granice. Ja mam swoją 40 zł ;) plis minus pare zł ;) i mam wszystko to co chce ;) w tych cenach a że gdzieś pisze że mają wydać terminatora odświeżone edycje zremasteryzowane ti wydane na nowo na blu więc może będzie ok i taniej.

ocenił(a) film na 9
P_r_e_d_a_t_o_r

Problem polega niestety na tym, że ostatnia wydana edycja pochodzi z 2012 roku, więc już trochę czekamy. Wydawca milczy twierdząc, że nakład jest wyczerpany i nie planuje ponownego wydania. Podobna sytuacja ma miejsce odnosząc się do wielu filmów wydawanych regularnie za granicą lub z okazji rocznic np. Willow. Ponadto nie oszukujmy się, praw rynku, a w nim popytu i podaży nie da się nagiąć. Fakt, że film kiedy się pojawia na alldrogo, znika momentalnie w horrendalnie wygórowanych cenach. Ja osobiście miałem już dosyć czekania i po prostu kupiłem.

ocenił(a) film na 10
Denis

Ja tego nie rozumiem. Można u nas kupić 1, 3 i ocalenie a najlepszej części już nie. Głupota.

ocenił(a) film na 10
Shadover

kompletna głupota ...

Denis

Lipa straszna.

ocenił(a) film na 9
Denis

Codziennie wertuję internet w poszukiwaniu świętego gralla" jakim dla mnie jest Terminator 2 na BD, nie ma niestety nigdzie !!!!. Ostatnie wersje jakie były na alle-drogo.pl rozchodziły się w kwocie 249 pln bez zająknięcia. Tragedia w wydniu naszego rodzimego dystrybutora, że nie ma możliwości zakupienia kultowego Terminatora.

ocenił(a) film na 10
freddy_pl

Właśnie oglądałem w 3D. Efekty takie sobie. Spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Na miarę Avatara.

ocenił(a) film na 10
Denis

Szkoda ;(((

ocenił(a) film na 10
Denis

Dokładnie.. to jest dramat. Przydałoby się napisać prośbę do dystrybutora czy coś... to jest jakaś kpina, że tak kultowego filmu nie ma w tej chwili na bluray.

ocenił(a) film na 10
Tomas505

Pisałem do dystrybutora już kilka razy... nawet nie raczyli odpisać.

ocenił(a) film na 7
Denis

Miałem to szczęście, że udało mi się zakupić ową płytkę, ale poza samym filmem niestety nic na niej nie uraczymy, żadnych dadatków, ani nawet wersji rozszerzonej.
Jeśli interesowała by Cię kopia, to proszę się zwrócić do dariuszm.759@gmail.com ten pan robi właśnie kopie Blu-ray.

Tomas505

Z tego co wiem to nie ma w ogóle porządnej edycji BR tego filmu, a wszelkie wydania to podrasowanie wydania DVD, a nie zremasterowanie filmu. Co prawda czytałem niedawno, że jest w planach kompletna edycja i konwersja do 3D i wtedy będzie do nabycia.

ocenił(a) film na 10
piczympoom

No ja mam nadzieję, że faktycznie wyjdzie ta kompletna edycja... Wydali takie Genisys to nie pomyśleli, żeby ponownie wydać Dzień Sądu... Takie rzeczy tylko w Polsce.

Tomas505

Z resztą mnóstwo filmów pozostaje bez wydania BR w Polsce - Skazani na Shawshank, Rocky, Forrest Gump i wiele innych.

piczympoom

W kinie obejrzysz:
https://www.youtube.com/watch?v=ouzxmZitZCU

obleh

Ciekawe tylko kiedy wypuszczą na BR, a może jak się poszczęści puszczą u nas w kinie.

piczympoom

Premiera kinowa T2 3D jest w Chinach w październiku, więc jest szansa na polskie wydanie blu-ray w ciągu najbliższego półrocza.

ocenił(a) film na 7
piczympoom

Polaczki są tak zacofane, że wolą wszystko wydawać dalej na tandetnym DVD niż porządne Blu-ray. Za chwilę wszechobecne będzie 4k, a oni pewnie dalej będą cisnęli DVD.

ocenił(a) film na 9
piczympoom

Na chwilę obecną można zapomnieć o nowych wydaniach BD z tym filmem. Terminator 2 jest jednym z wielu przypadków gdzie dany tytuł kończy swój żywot u dystrybutora i pozostaje rynek wtórny. Kompletnej edycji bym się nie spodziewał bo wydania takie jak 3 x Bourne oraz inne "packi" wychodzą po prostu na cywilizowanych rynkach jakim niestety nie jest Polska.

ocenił(a) film na 9
piczympoom

Mylisz się. Wersja, którą posiadam jest jak najbardziej porządna miejscami dosłownie urywa kończyny poniżej tyłka. Osobiście zestawiam ją na równi z wersją Obcy Decydujące starcie Director's Cut.

ocenił(a) film na 9
Denis

ja dziś dostałem polską wersję Terminatora 2 na BluRay zakupionego na allegro kosztował mnie dużo bo aż 190 + przesyłka.
a szukałem go od ponad roku i udało się, to chyba najżadszy egzemplarz filmu w polskiej wersji raz na pare lat hehe się pojawia a przeczesałem cały internet w jego poszukiwaniu, i nigdzie go niema. szacun dla tych co go posiadają.

ocenił(a) film na 9
tajfun6

dla zainteresowanych pojawił się jeden egzęplasz na allegro na licytacji 7 dni do końca narazie cena to 120 zł polska wersja

tajfun6

Film powraca do kina w tym roku w sierpniu, więc polskie wydanie blu-ray to na 90% grudzień 2017.

obleh

Znowu lipa, bo o wydaniu cisza.

ocenił(a) film na 8
Denis

Wiem że ten post ma już kilka lat, ale ja od 2 lat mam Terminatora 2 na BD, co prawda nie jest to jakaś rewelacyjna jakość ale zawsze...
P.S. nie do końca rozumiem "spuszczanie się" nad tym filmem - 100 X wolę jedynkę, no ale to może przez sentyment - autentycznie się bałem oglądając Elektronicznego mordercę w kinie w latach 80-tych

Denis

W ramach odświeżenia... Zobaczcie do czego doprowadzają absurdy: handlarz podbija cenę, ładuje frajerów ma minę i kończy się na: 475zł..

http://allegro.pl/blu-ray-terminator-2-lektor-i-napisy-pl-unikat-i7137689693.htm l

To absurd, że dystrybutor nie odświeżył wydania... Sam jestem kolekcjonerem, ale 500zł z wysyłką nie dałbym nawet za ten film !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones