James CameronI

James Francis Cameron

8,5
7 904 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby James Cameron

Powiem tak:
Jest wiele sytuacji gdy ktoś sławny przyjeżdża na lotnisko lub z niego chce się wydostać i wtedy zawsze jakiś fan będzie chciał dostać autograf.
Czasami jest dużo fanów i każdy chce dostać wpis (do indeksu hehehe)ale celebryta może być zmęczony lub być z rodziną i nie ma ochoty dać autografu co można zrozumieć ale w tej sytuacji gdzie jest 1 fan czekający na daną osobę a ta mu mówi żeby spadał no to trochę nie fair

użytkownik usunięty
Dominfilmfan

Chyba nie powiedział 'spadaj' tylko 'spierdalaj' i jeszcze nazwał go dupkiem.

Może i Cameron jest dobrym reżyserem ale to nie daje mu prawa do obrażania ludzi (tak traktować własnego fana? to mi się w głowie nie mieści). Powinien publicznie przeprosić za swoje zachowanie!

to byla prowokacja ze strony paparazzi... jest to calkiem jasne jakoze nagrany zostal film z tego zajscia i mozna bez problemu zauwazyc ze ten "fan" miał ze sobą w pelni przygotowanego i uzbrojonego w kamerę kolegę "fana". nagabywali go, wiec im powiedzial, zeby spieprzali; nie od dziś wiadomo, że celebryci nie są z paparazzi w najlepszych stosunkach, a tez nie wygladalo to tak, ze cameron od razu byl niemily. najpierw powiedzial spokojnie, ze nie da mu autografu, po czym drodzy "fani" zaczeli mu deptac po pietach no i podnioslo mu sie cisnienie. nie jest najmlodszy! ;)

Dominfilmfan

A aktorzy któzy mieli z nim styczność wypowiadają się o nim mówiąc iż jest "tyranem". Tak np określił go m.in. Leonardo DiCaprio.

EM_DE_KE_AS

jest zarozumialym dupkiem. cala ekipa z otchlaniu powiedziala, ze chocby za 100 mln gazy nigdy wiecej z nim
nie beda pracowac. malo osob tez wie ze wiekszosc z ekipy nie pojawila sie na premierze, bo nie chcieli
widziec geniusza kinematografii!

Dominfilmfan

Nie wiem ile w tym wszystkim prawdy, ale szczerze mówiąc nie ma to dla mnie większego znaczenia.
Jeżeli ktoś jest wybitnym twórcą to jestem w stanie wybaczyć mu bezczelność. Podobnie mam z Von Trierem. Gość też podobno jest despotą i niewielu chce z nim ponownie pracować. Co nie zmienia faktu że jest wybitnym twórcą.
Odwrotnie jest np z Dodą (wiem, porównanie lipne). Gdyby robiła dobrą muzykę, to być może byłbym w stanie znieść jej zachowanie. A "artystką" jest po prostu żenującą.

Należy też pamiętać że to media kreują rzeczywistość i nie jesteśmy w stanie zweryfikować tych informacji. Wystarczy spojrzeć na rodzimy Super Expres. Paparazzi zrobią WSZYSTKO dla dobrych zdjęć i kontrowersyjnego tematu.

Stilnes

Tu można poczytać jaki z niego despota:)

http://www.wprost.pl/ar/182305/Tyran-kina/?I=1405

użytkownik usunięty
Dominfilmfan

Odniósł ogromny sukces. Teraz się wywyższa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones