James CameronI

James Francis Cameron

8,5
7 906 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby James Cameron

Uwielbiam Camerona

użytkownik usunięty

Jest moim ulubionym reżyserem.Jednak ja go przede wszystkim cenię za obie części 'Terminatora',drugą część 'Obcego' czy 'Otchłań'.Choć filmem 'Avatar' udowodnił,że nie boi się wyzwań,to sam film nie powalił mnie na łopatki.Uwielbiam go za jego rewelacyjne pomysły,za konsekwencję w działaniu.Wie doskonale czego chce i to realizuje.Słyszałam,że potrafi być mało sympatyczny na planie wręcz despotyczny,ale on mnie interesuje tylko jako filmowiec.Ma się wrażenie,że dla niego nie ma żadnych granic.Mam nadzieję,że oprócz kolejnych części Avatara,będzie kręcił inne znakomite filmy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
siurek_2

Jeśli ci się nie podoba to,co napisałam to przedstaw swoje argumenty,a jeśli masz jakiś problem z sobą to proponuję wizytę u specjalisty,a nie będziesz wyżywał się i obrażał kogoś kogo nie znasz i kto ci nic nie zrobił.

Zgadzam się z założycielką tematu. Cameron zmiata takich leszczy jak Bay czy Emmerich pod dywan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones