James CameronI

James Francis Cameron

8,5
7 906 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby James Cameron

Przez to nie wiem jak gościa ocenić. Za tamte filmy dałbym mu 10/10, ale za Avatara zasługuje na jakieś 4/10.

DarkHunter

Co wy na to?

użytkownik usunięty
DarkHunter

Ja i tak dałem u 10/10 mimo że ma na koncie takie gówno jak Avatar

DarkHunter

mam tak samo. Stare filmy świetne. Nawet "Titanic" trzymał względnie dobry poziom. Zeszmacił się Cameron strasznie tym avatarem.

użytkownik usunięty
dezertx

Cameron zawsze jest wielkim reżyserem i żaden Avatar tego nie zmieni

Powinien sobie zrobić kolejną przerwę i się poważnie zastanowić nad tym co wyprawia.

użytkownik usunięty
DarkHunter

Właśnie dlatego dałam mu 9 przez jeden film. Pomyślcie jak wyreżyserował perfekcyjnie Titanica (przecież 3/4 sukcesu tego filmu to Cameron). Albo jak podchodzi do swojej pracy.

DarkHunter

Dokładnie podobne odczucia, choć za tamte filmy u mnie by miał tak raczej z 8/10, bo arcydzieła, z całym szacunkiem, to to nie były ;)
Ale "Avatar" to film zrobiony wyłącznie dla efektów specjalnych, bez 3D tego w ogóle się nie da oglądać. A za takie zeszmacenie 3 oczka lecą w dół.

ponder

Według ciebie nie były! Co za bezguście :/.

DarkHunter

Z DRUGIEJ, Ty dysgrafie!

DarkHunter

musisz wypośrodkować tak jak ja - zrobił więcej filmów tych dobrych niż tych złych więc - "dobry" (7).

DarkHunter

Ja 8, bo cały czas ma wątki romantyczne, nie lubię Titanica, a Avatar tp szajs jakich mało.

DarkHunter

mysle ze zaden z was nie ogladal avatara, kazdy w moim towarzystwie tak mowil mimo ze go nie ogladali a jak im pozyczalem lub puszczalem to zmieniali zdanie, sam myslalem ze to szajs ale bardzo mnie ten film zaskoczyl

megakruker

to ciekawych masz 'towarzyszy', raz obejrzałem, przyznaje się bez bicia, o ten raz za dużo..

co do tematu to moje zafascynowanie Cameronem kończy się na terminatorze, no.. prawdziwe kłamstwa jeszcze ujdzie - i tak już ten film strasznie się postarzał wraz z rozwojem technologicznym (komputerowym) .. eh..

_aLEXander_

no sory ale ja nie mam tak jak ty ziomkow dziesionujacych starsze babcie i uwazajacych sie za gangsterow, wg mnie jestes zbyt wybredny maly kutengo

megakruker

co do pierwszej części zdania to nawet sie nie wypowiem (już wiem, że mam do czynienia z jakimś homontem)... wybredny? tak jestem i to bardzo, mam tak zwany rozum, którego tobie koteczku najwyraźniej brakuje, nie wspominając już o poszanowaniu i jakimkolwiek honorze wobec opinii innych forumowiczów, więc wracaj do klocków lego i nie zaśmiecaj portalu, są tu jeszcze inni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones