PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31904}

Cień anioła

Dark Angel
7,5 12 881
ocen
7,5 10 1 12881
Cień anioła
powrót do forum serialu Cień anioła

pocałunek

ocenił(a) serial na 10

czy Logan całował sie z Max? w których odcinkach?

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Niestety tak ;) w odcinku 19 I sezonu pt. MEOW (1) - gdzieś tak w 34 minucie; w 1 odcinku II sezonu, pt. Designate This - gdzieś ok. 32 minuty, w odcinku 12 II sezonu pt. Borrowed Time - ok. 26 minuty i pod koniec ok. 43 minuty. Może jeszcze coś było, ale nie kojarzę :)

ocenił(a) serial na 10
exylia

czemu niestety? : O

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

W drugim sezonie przestałam Logana lubić, wręcz zaczął mi działać na nerwy. Może dlatego, że zdecydowanie bardziej wolałam sympatycznego zawadiakę z serii X-5, czyli Aleca :)

ocenił(a) serial na 10
exylia

sorki że tak pytam, ale tu żadko ktoś wchodzi więc wole teraz sie dowiedzieć ... ; ) kiedy Logan zaczał chodzic? nielicząc tego jak w pierwszym sezonie prawie na poczatku MAx dała mu krew swoją? bo potem on cos znowu tracił czucie... xD

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Z tego co pamiętam chodził już w pierwszym sezonie używając egzoszkieletu, czy jak tam się to nazywało. W drugim sezonie też go używał, a później po transfuzji krwi od Joshua'y (odcinek 17 II sezonu Hello, Goodbay) chodził już samodzielnie, a egzoszkieletu używał jako "wzmacniacza" :)

Jeśli o mnie chodzi, to możesz pytać, ile chcesz. Kocham Dark Angel :)

ocenił(a) serial na 10
exylia

Hyhyhy ; ) dzieki ; ) zapamiętam ; P

ocenił(a) serial na 10
exylia

I jeszxze jedno... w 1 sezonie w odcibku.18 lub 19 Max i Logan gdzies wyjezdzaja na weekend.. podczas tego wyjazdu Logan sie uzala troche nad soba a max ciagle ma atak(w. sensie te drgawki) i oni sadza ze ona to ma przez to ze włożyła sb w kark implant i ze kawalek zostal. Oglądałam nastepny odcinek i tam juz nic o tych atakach nie ma... a moie pytanie to: czy bedzie jeszcze odcinek poswiecony tym ciaglym atakom? Mam nadzieje ze da sie mnie zrozumiec

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Albo to byl odcinek 16 lub17??nwm. ale mam nadzieje ze koaarzysz

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

To był odcinek 14 pt. Haven. Z tego co kojarzę, Max już chyba nie miała ataków do końca 1 sezonu, a w 2sezonie nie miała ich już wcale.

ocenił(a) serial na 10
exylia

Hmmm dzieki, chociaż moim zdaniem to brz sensu. : (

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Nie do końca bez sensu, bo w drugim sezonie tak jakby została wyleczona w Manticore :)

ocenił(a) serial na 10
exylia

Aaa ;) jak ona sie tam znalazla?sama tam poszla czy ja leideker zlapal?

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Poszła z własnej woli współpracując z Leideckerem. Została złapana po udanej akcji wysadzenia laboratorium Manticore. Sporo się dzieje w 2 sezonie :)

ocenił(a) serial na 10
exylia

Aaa. a sa jakies odcinki w ktorych logan sie o nia bardzo martwi? Bo na razie jak ogladalam to tylko troche sie martwi...

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

i czy ta w mundurze to Max ? z którego to odcinka ? :O https://www.facebook.com/photo.php?fbid=163043577174090&set=a.102002533278195.32 07.100004053457249&type=1&theater

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Tak, to Max, a zdjęcie jest z ostatniego odcinka 1 sezonu (pt. .And Jesus Brought a Casserole (2))
i właśnie w tym odcinku Logan się o nią bardzo martwił. No i w drugim sezonie martwił się bardzo pewnym wirusem, który uniemożliwiał mu bycie z Max.

ocenił(a) serial na 10
exylia

Hyhyhyh : ) właśnie doszłam do tych odcinków ; ) dzięki ; ) a czy Max pozbędzie sie tego wirusa? kiedy? (nie pisz jak ;p )

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Nie pozbędzie się. Będzie ciekawie :)

ocenił(a) serial na 10
exylia

Jak to? przeciez oni sie potem calowali...czyz nie?

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Tak, ale to było tylko czasowe. Udało się wirusa zablokować na dobę, potem wszystko wróciło do "normy".

ocenił(a) serial na 10
exylia

Aaa ;( szkoda... Jak tak opowiadasz to wydaje mi sie ze nie bedzie mi sie podobał 2 sezon :( a czy logan i max będą sie chociaz przytulac? czy bwda od sb pare metrow zeby sie nie zarazic? nie wiesz czy. moge gdzies znalesc ksiazke po polsku? w sensie ksiazki na ktorych podstawie jest dark angel

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Nie będą się mogli przytulać. Wirus przenosi przez dotyk. Mnie się tam drugi sezon bardzo podobał. Bardziej niż pierwszy, ale to oczywiście indywidualna sprawa. Książek po polsku niestety nie ma. Napisał je Max Allan Collins. Są to: Before The Down - opowiada o wydarzeniach sprzed serialu, Skine Game i After The Dark są kontynuacją serialu.

ocenił(a) serial na 10
exylia

szkoda : ( szkoda razy 2 : ( a w którym odcinku nie ma Logana? bo na stronce Michael'a Weatherly jest że on grał w 42 odcinkach dark angel, a sa 43 odcinki

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Są dokładnie 42 odcinki Dark Angel: Pilot + 20 odcinków 1 sezonu i 21 odcinków 2 sezonu. Zatem Logan jest w każdym odcinku. W jednych mniej, w drugich więcej, ale jest w każdym.

ocenił(a) serial na 10
exylia

aaa ; ) a tak wgl, ja glądam na filmmex i tam pilot jest niedostępny i skreślony.. a dowiedziałam sie , ze Logan został postrzelony w pilocie odcinka... tylko, że jak ja oglądałam to on został postrzelony... i to nie był pilot ... : / nie obczajjam już asama siebie.. : ( ale o czym jest pilot?

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Pilot trwa 1 godzinę i 23 minuty i to właśnie w nim postrzelono Logana. To w tym odcinku poznają się Max i Logan. Pojawia się też były chłopak Max. Ona sama szuka swojego "rodzeństwa" poprzez prywatnego detektywa, w między czasie choruje jej kolega z pracy Theo, który później umiera. Sketchy ma narzeczoną Natalie i wdaje się w romans z inną, a Max pomaga mu się z tego wyplątać. To właśnie w pilocie Logan odkrywa, że Max jest X-5. I takie tam różne.

ocenił(a) serial na 9
exylia

Dużo stron pilota rozdziela na dwa odcinki i cały sezon trwa 22 odcinki a nie 20. Dlatego Pilot jest niedostępny

ocenił(a) serial na 10
krzysiek_34_21

Aa. no to juz wiem czemu myslalam ze sa 43 odcinki.
: )

ocenił(a) serial na 10
exylia

aaa ; ) dzięki ; )

ocenił(a) serial na 10
exylia

i jeszcze jedno ; ) w ostatnim odcinku Max i Logan trzymają się za ręce,, a wcześniej ona z nim "zerwała" i mówiła ze niby jest z Aleckiem i ona z nim za bardzo nie gadała itp. On sie domyślił ze ona nie jest z Aleckiem, ze sie trzymali za te ręce czy ona mu powiedziała i mi to umknęło? : O

ocenił(a) serial na 10
ada1_2

Nic ci nie umknęło. W serialu nie było wyjaśnione wprost, dlaczego tak się stało. Myślę, że wiele mówi scena, w której Logan ogląda runy na ciele Max i ma właśnie na sobie lateksowe rękawiczki. Niby nic tam nie powiedziano, a jednak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones